Actueel

Vastgoedevent 2025

ELAN_vastgoedevent_20_06_2025 Studio_Ziezo.Volgnummer (67)-80

Op 20 juni 2025 organiseerden wij samen met Bedrijvenparken Nederland en Partner Real Estate een vastgoedevent bij élan dine & drinks. Het was een zomerse bijeenkomst in Saint-Tropez stijl, op een mooie locatie aan het strand van de Merwede. Relaties, collega’s en partners kwamen samen voor een middag vol boeiende gesprekken, nieuwe ontmoetingen en een hoop gezelligheid. Onder het genot van goed eten en drinken werd er volop genetwerkt. De live muziek, van onder andere een saxofonist en zangeres, zorgde voor een relaxte sfeer.

Terugblik

We kijken met veel plezier terug op deze geslaagde dag en willen iedereen hartelijk bedanken voor hun aanwezigheid. Blik nog even terug en geniet na met de foto’s en video van het event!

Ontvangstfoto's

collage

Bij binnenkomst ben je door onze fotograaf op de foto gezet!

Benieuwd naar jouw foto? Bekijk dan hier het overzicht van alle foto’s. Leuk om nog even terug te kijken en bekende gezichten te spotten!

Deel dit bericht

Meer actualiteiten

Aanbod gezocht

Wij zijn op zoek naar nieuw aanbod voor projecten

Voor ontwikkelingen, transformaties en renovaties. Kom in contact met Job Sluimer!

job2